WhatsApp
Yükleniyor...

Biz Kimiz?

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Erzurum web tasarım (EWT) 20 yılı geçkin tecrübesi ve birikimi ile özellikle Erzurum olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde ve yurtdışında web tasarım, grafik tasarım, web programlama, arama motoru optimizasyonu vb. hizmetleri vermektedir.

Özellikle firmaların güvenini kazanmayı, kusursuz bir yapıda sağlam temeller atmayı kendine en büyük hedef olarak görmüş, istikrarlı ve prensipli bir çalışma sistemi geliştirmiştir. Bu sistem içerisinde müşteri memnuniyetini kazanmayı esas alarak, ilişkilerini iş süresi ile kısıtlamayarak, sorunlar karşısında alternatif çözümler üreterek, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarını optimum düzeyde karşılamaya çalışmaktadır.


Erzurum web tasarım , markaların bütçelerine uygun, fayda sağlayabilecekleri çözümler sunar. İnteraktif ortamda duruşunuzu kusursuz ve estetik hale getirir. Firmaların istekleri bizler için daima ön planda olmuştur.Yapacağımız işin sektördeki işlerden daima en iyisi olmasını hedefleyerek, çözüme ulaştırırız.


“Fikir üretmek ekip işidir!” Sloganıyla yola çıkan EWT, alanında uzman kadrosuyla web tasarım, web yazılım, mobil tasarım, seo optimizasyon, hosting (barındırma), logo & kurumsal kimlik tasarımı , sosyal medya danışmanlığı ve kurumsal mail hizmetleri konularında fikirler sunmaktadır.


Değişen teknoloji dünyasında, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Erzurumweb Tasarım’ da her geçen gün hizmetlerine dönem şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, markaların kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor.

 

NEDEN BİZ?

 

Yeni Tasarım Yeni Fikirler


Web siteniz için en iyiyi ortaya çıkarmayı hedefleriz.Markanızın kurumsal kimliğine uygun, saygınlığınızı arttıracak ve rakip firmalarınızı sarsacak, özel web tasarım çözümleri sunarız.

Zamanında Teslim


İnteraktif hizmetler üzerine almış olduğumuz projeleri hızlı ve kusursuz çalışmalarımızla sanal ortama aktarırız.

Özgün Tasarımlar


Firmanızın sanal ortamdaki duruşunu güçlendirmek için özgün , kaliteli ve kusursuz web sayfaları yaparız.

Desteksiz Olmaz!


“Yaptık gitti, Teslim ettik, Bitti.” Mantığını gütmeyiz. İşi teslim edene kadar değil, yayın süresince de destek sağlarız.


Erzurum web tasarım olarak yeni nesil ticaretteki önemini kavrayan işletmeleri, yaratıcılık ve sağlam bir alt yapıyla hizmetlerimizi paylaşmak sureti ile referanslarımız arasına dahil etme arzusu içindeyiz.